wtorek, 10 grudnia 2013

Jaka jest najbardziej niepokojąca rzecz, jaką usłyszałeś od swojego dziecka?

Strona Buzzfeed opublikowała najciekawsze wypowiedzi użytkowników Reddita na pewien całkiem chwytliwy temat. Okazuje się, że dzieci poza tym, że są czarujące i słodkie, potrafią czasami powiedzieć coś, dzięki czemu rodzice mają zagwarantowaną gęsią skórkę i kilka nieprzespanych nocy.


O 6:00 rano obudziła mnie moja czteroletnia córeczka, z twarzą kilka centymetrów od mojej. Spojrzała mi prosto w oczy i wyszeptała: "Chciałabym obrać cię z całej skóry"
Zanim urodziłem się tutaj, miałem siostrę, prawda? Ona i moja inna mama są teraz takie stare. Wszystko z nimi było w porządku, kiedy samochód stanął w ogniu, ale ze mną zdecydowanie nie. 
Mój pięciolatek: "Mamo, kiedy umrzesz chciałbym wsadzić cię do szklanego słoika, żeby móc cię zatrzymać i oglądać na zawsze".
Na to jego sześcioletni brat odpowiedział: "To głupie. Gdzie znajdziesz tak duży słoik?"
Moja siostrzenica siedziała na kanapie z dziwną miną. Jej  mama zapytała, o czym myśli. Odpowiedziała: "Wyobrażam sobie oblewające mnie fale krwi."
Dziecko mojego przyjaciela powiedziało mu: "Tatusiu, kocham cię tak mocno, że chcę obciąć ci głowę i nosić ją wszędzie ze sobą, żeby móc patrzeć na ciebie kiedy tylko zechcę."
Usypiałem mojego dwulatka. "Żegnaj tato" powiedział. Odpowiedziałem: "Nie, mówimy 'dobranoc'". Na to on: "Wiem. Ale tym razem to pożegnanie." Musiałem zajrzeć do niego kilka razy w nocy, żeby upewnić się, że nadal tam jest.


Moje niemowlę weszło w fazę, kiedy ciągle mówi: "Cześć" do rzeczy. "Cześć cześć cześć cześć cześć"
Pewnego dnia brzmiało to bardziej jak: "Umrzyj umrzyj umrzyj umrzyj"
Zapytałem więc: "Co takiego mówisz?"
Zwróciła twarz w moją stronę i wyszeptała: "Umrzyyyyyj...."
"Więc nie powinnam wrzucić go do ognia?" 
Trzyletnia córeczka trzymająca swojego małego braciszka po raz pierwszy.
Moja trzyletnia córeczka stanęła obok swojego nowo narodzonego braciszka i obserwowała go przez jakiś czas. Po czym obróciła się, spojrzała na mnie i powiedziała: "Tatusiu, to potwór... Powinniśmy go pogrzebać."
Kąpiąc moją dwu i pół roczną córeczkę pewnego wieczora, moja żona i ja tłumaczyliśmy jej jak ważne jest utrzymanie w czystości części intymnych. Odpowiedziała najzwyczajniej w świecie: "Oh, nikt się do nich nie dobiera. Jednej nocy próbowali. Wyważyli drzwi do środka i próbowali, ale ja się broniłam. Umarłam i teraz jestem tutaj." Powiedziała to jak gdyby nigdy nic.
Zapytałem dla żartu: "Jaki jest najlepszy sposób, żeby mieć dziewczynę?"
Mój siedmiolatek odpowiedział: "Powiedzieć jej, że ma zostać twoją dziewczyną, albo nie zobaczy więcej rodziców".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie reklamuj się w komentarzach. Wszystkie komentarze zawierające adresy blogów lądują w spamie.

Jeśli chcesz dyskutować, bo się z czymś nie zgadzasz - droga wolna, bardzo chętnie, ale nie anonimowo. Takie komentarze też znikają.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...